HİJYEN STANDARTLARIMIZ

Çocukların sağlığına uygun ürünlerle okulumuzun dezenfektasyonu profesyonel personeller tarafından düzenli ve sık aralıklarla kontrol edilerek yapılmaktadır.

GÜVENLİK SİSTEMLERİMİZ

Okullarımızda, çocuklarımız için tüm güvenlik önlemlerinin alındığı eğitim alanları oluşturulmuştur. Eğitimli güvenlik personeli ve profesyonel güvenlik yazılımları ile hizmet verilmektedir.

BİLGİLENDİRME SİSTEMLERİMİZ

Velilerimiz, çocukları hakkında telefon/bilgisayar/tablet teknolojisine uygun yazılımlarla her türlü bilgiye (yeme/içme,sağlık/ilaç, günlük rapor vb.) ulaşabilirler ve tüm öğretmenleriyle yüz yüze görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirler. Tüm sınıf ve branş öğretmenlerimiz velilerimizle okulda ve evlerinde her dönem bilgilendirme-gelişim toplantıları yapar.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Çocuğunuzun uygun taşıma araçları ile adresinizden ve belirli kalkış noktalarından önceden belirlenmiş güzergâhları kullanarak büyük bir titizlik ve dikkatle taşınır ve teslim edilir. Bilgilendirme servisimiz velilerin ve öğrencilerin servis şoförlerinin ve servis hosteslerinin yaşayabileceği sorunları ortadan kaldırarak, çocuklarımızı en güvenli ve kaliteli şekilde taşımayı amaçlar.